Telefon 111 222 333

Jak to funguje

Krokouš.cz si zakládá na kvalitě a přehlednosti svých služeb. Snažíme se všechny problémy a jejich řešení zákazníkovi popsat srozumitelně a vyhnout se složité počítačové terminologii.

Objednání opravy nebo poradenství

Objednání našich služeb probíhá přes objednávkový formulář, který najdete pod tlačítkem objednat služby na většině stránek našeho webu. Ve formuláři si pohodlně vyberete, o jaké služby máte zájem, kam má náš technik dorazit, zvolíte si preferovaný termín provedení služeb a vložíte své kontaktní údaje. My objednávku zpracujeme, a v co nejkratším možném čase se Vám ozveme, abychom potvrdili Váš termín nebo navrhli jiný.

Oprava a servis stolních počítačů a notebooků

Oprava u zákazníka

V domluvený termín dorazí náš technik na Vaši adresu a provede základní diagnostiku závady. Seznámí Vás s předpokládanou délkou trvání opravy a cenou. Většina oprav trvá od jedné do tří hodin. Během opravy Vás dále bude průběžně informovat o postupu. Pokud v průběhu opravy technik zjistí, že je závada vážnější, než určila počáteční diagnostika, neprodleně Vás o tom informuje a bude s Vámi konzultovat další postup. V případě, že počáteční diagnostika určí délku trvání delší než tři hodiny, technik Vám navrhne, že počítač opraví u nás.

Předání počítače k opravě kde je to?

Kromě opravy u zákazníka nabízíme také možnost předat počítač k opravě na našem předávacím místě v Žabovřeskách. Zde převezmeme Váš počítač a vystavíme Vám protokol o převzetí věci. Oprava probíhá standardně do 3 dnů. Poté si na předávacím místě počítač zase vyzvednete (nezapomeňte s sebou vzít Váš předávací protokol - bez něj nemůžeme počítač vydat).
Pokud se jedná o výměnu vadných dílů počítače, může oprava trvat i delší dobu s ohledem na dodání nového dílu. V těchto případech ale nejprve zjistíme typ Vašeho počítače, objednáme pro něj vhodný nový díl a počítač od Vás převezmeme až ve chvíli, kdy díl bude u nás. Nijak Vás tak nebrzdíme ve Vaší práci.

Expresní oprava

Vaše zakázka získá prioritu nad ostatními zakázkami. Uděláme vše pro to, abychom Váš počítač opravili do 12 hodin od jeho převzetí. Expresní opravu objednáte zaškrtnutím této možnosti ve formuláři pro objednávku služeb. Pro hladký průběh expresní opravy je důležitá co největší spolupráce ze strany zákazníka (prosíme, vždy vyplňujte popis závady).
Pokud Váš počítač do 12 hodin od převzetí nestihneme opravit, příplatek samozřejmě neplatíte. Tato služba se nevztahuje na výměny vadných dílů počítače, protože bohužel není možné garantovat dodání konkrétního dílu na Váš počítač v této časové lhůtě.

Poradenství jaké máme reference?

Konzultace a poradenství provádíme vždy u zákazníka. Nejprve zjistíme Vaše přesné požadavky a následně zpracujeme projektový návrh a navrhneme cenu projektu. Po odsouhlasení návrhu přistoupíme k jeho realizaci. Během konzultací platíte pouze za čas, který u Vás strávíme. Neúčtujeme ani přípravu konzultanta na schůzku, ani dopravu.

Pokud jste zde nenašli odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.